On-line přenos zápasu

Zde sledujte přímý přenos zápasu. Každý pátek Vás zde budeme informovat o výši zůstatku na transparentním účtu a realizaci projektu - sledujte vývoj utkání!

Kdy: Od Teď!
Kde: Doma - na domácím stadionu - bude to také Vaše "umělka" !
Rozhodčí: Hlavní - Určitě
Pomezní – Offsajd, Mávej To

SK ZBRASLAV

FC 5.3 MILIO
62 951 Kč - 5 327 253 Kč

Hráči přicházejí k předzápasovému rozcvičení na ideálně střižený zelený pažit a do posledního místečka zaplněná tribuna je nadšeně vítá typickým zbraslavským pokřikem..

Dobrý den, vítáme vás na utkání SK ZBRASLAV versus FC 5.3MILIO.
Slunce svítí, ptáci řvou a jediným cílem dnešního utkání je výhra SK Zbraslav!
SK Zbraslav proto nastupuje v ofenzivním rozestavění 3-4-3 a očekává se tak utkání se spoustou šancí a doufejme i gólů.
FC 5.3MILIO je milionářský klub ze Zeměnezemě plný přeplácených fotbalových hvězd.
Favoritem sázkových kanceláří je tým FC 5.3MILIO a pro SK Zbraslav bude velkou výzvou se s ním utkat. Výhra domácích by byla grandiózním úspěchem.

Zápas bude řídit zkušená trojice rozhodčích se zkušenostmi ze zahraničních lig.
Jako hlavní rozhodčí pan Určitě, na čarách mu budou asistovat pomezní rozhodčí Offsajd a Mávej To. U videa pak na regulérnost zápasu dohlíží videorozhodčí pan Vůbec Nic Nevidim.

Sestava domácích:

 1. Každý,
 2. kdo,
 3. přispěješ,
 4. si,
 5. navždy,
 6. vítán,
 7. na,
 8. hřišti,
 9. SK,
 10. Zbraslav,
 11. SLAVOJ !

V bráně č. 1 – Každý, by chtěl v tomto důležitém utkání hájit svatyni SK Zbraslav. Každý je důležitý hráč, který určitě nedopustí prohru SK!

Pravý obránce č.2 – kdo - tichý a chytrý obránce s velmi šikovnou pravačkou. Spolehlivost sama. Je to on, kdo milimetrově přesnými pasy zásobuje hlavně spoluhráče v útoku.

Stoper č.3 - přispěješ – velice zodpovědný a nesmlouvavý stoper, přes kterého se prakticky nedá projít a ohrozit naši branku. Doslova „živočich“, jehož řízný nekompromisní styl „kdo leží neběží“ značně přispívá k úspěchům SK Zbraslav.

Levý obránce č. 4 - si – nenápadný levý bek s asijskými kořeny. Pilný a čiperný jako včelička - občas si sice dělá co chce – ale jeho jedovatá levačka je postrachem nejednoho týmu soupeřů.

Pravý záložník č. 5 - navždy – ikona klubu a navždy zůstane v srdcích příznivců SK. Jeho centry za obranu tzv. „rohlíky“ jsou opravdovou lahůdkou. Přímé kopy pak neomylně umísťuje za „háčky“ – prostě do „vinglů“.

Levý záložník č.6 - vítán – nevyzpytatelný hráč, když se mu daří, je fanoušky freneticky vítán jako gladiátor. Srší energií, „jezdí po lajně“ jako pila a levá strana hřiště je zcela pod jeho kontrolou.

Střed pole: č.7 - na a č.8 - hřišti – to jsou dva nerozluční kamarádi, kteří jsou pořád na hřišti.

č.7 - na - vyniká svojí obrannou hrou a buldočí vůlí. Vždy čistě odebere soupeři míč a následnou přesnou přihrávku na svého spoluhráče doprovodí pověstným a dnes již legendárním zvoláním „na“.

č.8 - hřišti - tak to je motor, tahoun a srdce celého týmu. Bez hřiště se prostě nedá hrát. Pokud by nebylo hřiště na hřišti byla by to velká ztráta.

útok: č. 9 – SK, č. 10 – Zbraslav, č.11 – Slavoj!

Velká útočná síla – chlouba klubu! Útočné trio na které se jezdí dívat skauti z celé Evropy a zejména zájem z klubů Premier League je enormní. Tato trojice spolu hraje už od přípravky a tvoří tak historii celého klubu. Už v žákovských kategoriích překonávali gólové rekordy a jejich narážečka SK – ZBRASLAV – SLAVOJ ! je fascinující.

Při jejich útočných akcích krása střídá nádheru. Jsou chytří a lstivý – mají instinkty zabijáků. Jsou jako dravé šelmy, ženoucí se za kořistí vítězství.

Fanoušci a hlavně fanynky je milují a doslova by se pro ně rozdali. Zejména SK je u zástupkyň něžného pohlaví velmi oblíben. Zdánlivě nevinná věta „A teď jdu na SK!“ způsobila už v mnoha zbraslavských domácnostech velké pozdvižení...

Velice chytrý hráč s výborným periferním viděním a citem pro hru je určitě Zbraslav. Dává hře myšlenku a nabízí překvapující řešení útočných akcí. To je typický „PLAYMAKER“.

Většinu útočných akcí pak neomylně zakončuje SLAVOJ! Bombarďák k pohledání, prostě Pan Střelec. Má excelentní výběr místa, vždy svoji šanci promění a často zakončuje nejen útočné akce, ale i následná posezení po zápasech.